Kaş Ulaşım

Kaş a nasıl gidilir ? Öncelikle ilk akla gelen sorudur.

Kaş yılın 4 mevsimi güneş alan, güneşin batmadığı ışıklar ülkesi olarak tarihte bilinir. Kaş ta tatil, iyi bir havaalanı otel transferiyle başlar. Eğitimli, tecrübeli şöförlerimiz ile tatiliniz emin ellerde.

Kaş ‘a Dalaman ya da Antalya havaalanlarından özel transferler ya da paylaşımlı transfer hizmeti ile ulaşabilirsiniz. Antalya havaalanından mesafesi 200km, Dalaman havaalanına 160km mesafededir.

Paylaşımlı transfer hizmeti sadece Dalaman havalanından mümkündür. Firmamızın paylaşımlı transfer hizmetlerini kullanabilirsiniz. Ya da Havaş, Mutaş gibi Dalaman havalanından kalkıp,Fethiye otogarına giden otobüsleri de kullanabilirsiniz. Fethiye otogardan Kaş dolmuşları ile Kaş a ulaşmakta mümkündür. Biraz zahmetli olabilir, daha az zahmet için Kaş shuttle direkt paylaşımlı transfer hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.

Paylaşımlı Transfer hizmetimiz ile uygun fiyata özel transfer rahatlığında otelinize ulaşabilirsiniz. Dalaman havaalanında sizleri deneyimli, profesyonel şöförlerimiz karşılar ve kaş tatiliniz başlar. Kaş, Kalkan transferleriniz için bizi arayın ve ulaşım sorununu kafanızdan atın. Artık transferiniz güvenilir ellerde.