KAŞ TA neler Yapılır

Kaş ta neler yapılır. Şimdiden uyarmak isteriz: Kaş bağımlılık yapar! Kaş doğa tutkunlarının yılın 4 mevsimi ziyaret ettiği eski bir balıkçı kasabasıdır. Kaş doğa sporları tutkunlarının gözde tatil destinasyonudur. Kaş ta kekova tekne turu, saklıkent kanyon turu, likya yolu yürüyüşleri, yamaç paraşütü, bisiklet turu, canyoning ve dalış yapabilirsiniz. Doğa sporları merkezi Kaş ta tatil bir başka. Kaş ta her gününüz dolu dolu geçer, her gün bir aktivite yapabilir, Kaş’ı hafızanızdan silemeyebilirsiniz. Kaş ta merkezde gidilebilecek plajlar olarak: Küçükçakıl plajı, büyükçakıl plajı ve asmaaltı plajı sayılabilir. Kaş Çukurbağ yarımadasında gidilebilecek plajlar ise inceboğaz plajı, belediye halk plajı,hidayetin koyu olarak sayabiliriz.

Kaş ta akşam yemeği yenilebilecek birçok işletme vardır. Meyhaneler,restorantlar kaşın meydanında,uzunçarşının sonundaki sokakta,kaşın dar,sevimli,otantik dar sokaklarında yeralmaktadır. Sulu yemek, fast food için ise Atatürk bulvarında (merkezdeki Süleyman Çavuş camisi yakınlarında) bulunan işletmeleri tercih edebilirsiniz. Pizza Porto kafede yörük teyzenin elinden çıkmış, muhteşem ev yapımı, günlük hazırlanan taze hamurla yapılan pizzayı deneyebilirsiniz.

Kaş ın dar sokaklarında gezerken şöyle bir dinlenelim bir kahve keyfi yapalım derseniz, Kaş Türk Kahvecisini şiddetle tavsiye ederiz.

Gece hayatı ise No11, Redpoint, Fırt bar, Ara bar, Gagarin bar ve Mavi bar olarak sayabiliriz.