Kaş Tekne Kiralama

kaş tekne kiralama

Kaş Tekne Kiralama

Kaş tekne kiralama hizmetinden faydalanarak, firmamızın mürettebatlı teknelerini günübirlik yada konaklamalı kiralayabilirsiniz. Kaş’ta tatil denilince akla gelen ilk aktivite tekne turudur. Bunaltıcı sıcak havalarda, en rahatlatıcı aktivite olan tekne turları yapılır. Kaş ta plajları tercih eden tatilciler, genelde plajların kalabalık oluşundan şikayet ederler. Kalabalık ortamdan kaçıp, ailesiyle ya da arkadaşlarıyla doya doya denizin tadını çıkarmak isteyenler Kaş tekne kiralama hizmetinden faydalanırlar. Kimsenin gitmediği ya da sakin olan koylara tekneler ile ulaşılır ve sessizce denizin tadı çıkarılır. Kaş tekne kiralama ile özel tekne turu satın almış olursunuz. Sabah çay kahve ikramları, dönüşte meyve ikramları, öğle yemeğinde zengin menüler sunulur. Müzik yayını isterseniz yaparsınız. Kaptanımız her zaman size yardımcı olacak. Şimdi gelellim özel tekne turu ile hangi rota izlenir.

Kaş Tekne Kiralama 2

Kaş adalar turu, Kaş tekne kiralama hizmetinde 2.sırada yer alıyor. Kaş limanda bağlı olan teknemiz 12 kişiliktir. Maksimum 12 kişilk gruplara verilir. Kaş ın etrafındaki bakir koylara gideriz ve bol bol yüzeriz.

kaş tekne kiralama

Kaş Kaputaş Mavi Mağara Özel Tekne Turu

Teknemiz Kaş limandan hareket ediyor ve Kaş batıya doğru yol alıyor. Kaputaş plajı karayolu ile ulaşılabilen bir plaj. Biz de deniz yoluyla ulaşacağız. Kaş tekne kiralama ile Kaş ın batısına yolculuk yapıyoruz. Kaş tan ayrılıp, 1,5 saatlik seyirden sonra kaputaş plajının açıklarında demir atıyoruz. Yüzme molasının ardından Mavi Mağara ziyareti yapacağız. Dönüşe geçip seyret çakıl plajı ,heybeli ve gurmeli adalarda yüzme molası verip saat 18:00 de Kaş limana dönmüş olacağız. Sabah çay-kahve ikramları, dönüşte meyve ikramları, öğle yemeği teknede sunulacak.

Kaş Tekne Kiralama Hangi Koylara Gidilir 

  • Kaş liman çıkışlı
  • Kaputaş plajı
  • mavi mağara
  • Heybeli Ada
  • Gurmeli Ada
  • Seyret Çakıl
  • İnönü Koyu
  • Çoban Koyu